FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502808
FurMark (GL) Submitted by ChrisRamazani on Apr 9, 2026 @ 02:09:08 |
| SCORE | 30307 |
|---|
| FPS | 503 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E32 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 5090 GameRock |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1569-F318 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP |
|---|