FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502812
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 02:10:55 |
| SCORE | 8626 |
|---|
| FPS | 143 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 6700 XT Merc 319 Black 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6601 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 213 MHz - max: 2311 MHz |
|---|
| max power | 170 W |
|---|