FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502814
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 02:11:30 |
| SCORE | 16927 |
|---|
| FPS | 280 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 5080 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (360 W) |
|---|