FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502817
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 02:14:18 |
| SCORE | 3798 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 103C-8A3D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 1508 MHz |
|---|
| max power | 75 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 103C-8A3D - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1800 MHz |
|---|