FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502818
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 02:14:47 |
| SCORE | 7367 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1423 MHz - max: 2497 MHz |
|---|
| max power | 389 W |
|---|