FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502821
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 02:17:16 |
| SCORE | 7364 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2860 - SUB: 17AA-3CF3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2206 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|