FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608870
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:19:14 |
| SCORE | 11119 |
|---|
| FPS | 186 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27A0 - SUB: 1458-83AB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 2010 MHz |
|---|
| max power | 143 W |
|---|