FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2608876
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:22:10 |
| SCORE | 15088 |
|---|
| FPS | 251 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 4060 Ti Dual OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1569-F306 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2370 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (160 W) |
|---|