
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608881
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:26:49 | | SCORE | 10932 |
|---|
| FPS | 182 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700KF CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1787-2406 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 103 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2017 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
|