
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608883
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:27:48 | | SCORE | 5783 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 457.51 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1462-3755 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 457.51 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (153 W) |
|---|
|