
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608885
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:31:44 | | SCORE | 6908 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.133 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 103C-6905 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 452.06 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|
|