FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608887
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:32:48 |
| SCORE | 1801 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 517.00 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 17AA-382F - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 8 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25E0 - SUB: 17AA-382F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 802 MHz - max: 922 MHz |
|---|