
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608891
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:33:55 | | SCORE | 9316 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3070 TUF Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1043-87C1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (240 W) |
|---|
|