
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608893
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:35:00 | | SCORE | 8633 |
|---|
| FPS | 143 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5371 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 638 MHz - max: 2512 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (145 W) |
|---|
|