FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2608894
FurMark ROG (GL) Submitted by Bartolome_Mubon on May 7, 2026 @ 04:36:55 | | SCORE | 16490 |
|---|
| FPS | 274 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 10DE-147D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 870 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 81 % TDP (277 W) |
|---|
|