FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608898
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:39:45 |
| SCORE | 6664 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen AI 9 H 465 w/ Radeon 880M |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 1043-1924 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1912 MHz - max: 2422 MHz |
|---|
| max power | 127 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 880M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-150E - SUB: 1043-1924 - REV: E3 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|