FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608900
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:41:50 |
| SCORE | 1801 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A2000 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11850H @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX A2000 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25B8 - SUB: 17AA-22D8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 55 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 856 MHz - max: 1688 MHz |
|---|
| max power | 35 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 17AA-22D8 - REV: 1 |
|---|