FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2608903
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:42:03 |
| SCORE | 9529 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 577.03 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 103C-8D41 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 47 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 150 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C59 - SUB: 103C-8D41 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 930 MHz - max: 1696 MHz |
|---|