FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608904
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:42:47 |
| SCORE | 25138 |
|---|
| FPS | 417 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1849-7D67 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-88E6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2926 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP |
|---|