
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608905
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:43:06 | | SCORE | 7636 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 (RADV NAVI22) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.3-1.el10.elrepo.x86_64 64-bit |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 148C-2417 - REV: DF |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 31 MHz - max: 2046 MHz |
|---|
|