FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608911
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:45:35 |
| SCORE | 3904 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10875H CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 Super with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1ED1 - SUB: 1043-165F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1440 MHz |
|---|
| max power | 86 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-812E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2296 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (181 W) |
|---|