
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608921
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:51:26 | | SCORE | 6154 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1458-3FC1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (170 W) |
|---|
|