FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608923
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:53:08 |
| SCORE | 5347 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 23.10.2.231013 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1849-5226 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.10.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 2507 MHz |
|---|
| max power | 85 W |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|