
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608925
FurMark (GL) Submitted by jzx on May 7, 2026 @ 04:53:54 | | SCORE | 22126 |
|---|
| FPS | 368 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 5090 GameRock |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1569-F318 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (602 W) |
|---|
|