FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608929
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 04:55:43 |
| SCORE | 7478 |
|---|
| FPS | 125 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1458-4076 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (240 W) |
|---|