FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608943
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 05:02:35 |
| SCORE | 9066 |
|---|
| FPS | 151 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1025-748A - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 125 MHz - max: 2087 MHz |
|---|
| max power | 259 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|