FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608951
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 05:07:40 |
| SCORE | 3191 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 1043-8769 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (96 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|