FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608960
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 05:15:38 |
| SCORE | 9321 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 7377-2100 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2602 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (145 W) |
|---|
| GPU1 | AskLinkIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 16384-13FFB - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|