
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608962
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 05:16:36 | | SCORE | 5064 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1DD5-2062 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2400 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (130 W) |
|---|
|