FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608965
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 05:17:53 |
| SCORE | 3369 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1185G7 @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1458-4088 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 360 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (351 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A49 - SUB: 1028-991 - REV: 1 |
|---|