FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1302282
FurMark (GL) Submitted by Dnyanesh on Jun 25, 2025 @ 06:02:25 |
| SCORE | 3221 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 17AA-3A5D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1162 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 17AA-3A5D - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 10 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2000 MHz |
|---|