
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1306792
FurMark (GL) Submitted by Bleufield on Jun 26, 2025 @ 15:01:23 | | SCORE | 5435 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.6.1.250522 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E451 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.6.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 11 MHz - max: 1921 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|