FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1347767
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Jul 8, 2025 @ 22:18:02 |
| SCORE | 11926 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 8086-2212 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6913 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5060 Ti Prime OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A07 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP |
|---|