
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1347811
FurMark (GL) Submitted by LeMichelo on Jul 8, 2025 @ 22:30:46 | | SCORE | 4326 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.6.1.250522 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1EAE-6502 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.6.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 105 °C |
|---|
| core clock | min: 168 MHz - max: 2258 MHz |
|---|
| max power | 144 W |
|---|
|