
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1393873
FurMark (GL) Submitted by 12Uhr on Jul 22, 2025 @ 14:49:32 | | SCORE | 8408 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 23.Q3.230719 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E409 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 108 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1693 MHz |
|---|
| max power | 202 W |
|---|
|