
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1454087
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Aug 8, 2025 @ 20:36:38 | | SCORE | 602 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 770/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 456.71 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2673 v3 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1184 - SUB: 1569-1184 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 456.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1085 MHz - max: 1163 MHz |
|---|
| max power | 85 % TDP |
|---|
|