
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 1454417
FurMark Knot (GL) Submitted by pidor on Aug 8, 2025 @ 22:14:40 | | SCORE | 3348 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 577.00 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900F CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1458-41B3 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (146 W) |
|---|
|