FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1457498
FurMark Knot (GL) Submitted by 44444444444466 on Aug 9, 2025 @ 18:31:49 |
| SCORE | 2450 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249C - SUB: 1025-151E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1186 MHz - max: 1336 MHz |
|---|
| max power | 97 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1025-151E - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2100 MHz |
|---|