
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1457600
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Aug 9, 2025 @ 19:03:01 | | SCORE | 3180 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.40 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1043-8822 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.40 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (358 W) |
|---|
|