FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1458545
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Aug 9, 2025 @ 23:51:13 |
| SCORE | 2374 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 577.00 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-1F06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 577.00 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (171 W) |
|---|