FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1460591
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 14:56:52 |
| SCORE | 8919 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 44 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1462-5021 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2272 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| max power | 140 W |
|---|