FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1460770
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 16:00:22 |
| SCORE | 5762 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 536.52 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1558-A553 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1558-A553 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 2130 MHz |
|---|