FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461168
FurMark (GL) Submitted by hubert0504 on Aug 10, 2025 @ 17:55:01 |
| SCORE | 11741 |
|---|
| FPS | 195 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 103C-8950 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5973 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE RX 9060 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-A493 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 2612 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| max power | 172 W |
|---|