FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461253
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 18:19:16 |
| SCORE | 3130 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 571.96 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1462-13B6 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5592 |
|---|
| max core usage | 30 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 450 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1462-13B6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1118 MHz - max: 1732 MHz |
|---|