FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461306
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 18:39:38 |
| SCORE | 19476 |
|---|
| FPS | 323 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 577.00 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D32 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6972 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 4090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10DE-165B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|