FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 1461519
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 19:44:05 |
| SCORE | 4050 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.07 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1673 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1043-1673 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1552 MHz - max: 1740 MHz |
|---|