FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 1461655
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 20:27:45 |
| SCORE | 8490 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X3D 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1462-5200 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 29 MHz - max: 1884 MHz |
|---|
| max power | 376 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|