FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461661
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 20:28:49 |
| SCORE | 16124 |
|---|
| FPS | 268 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.8.1.250723 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 6900 XT OC Formula 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 1849-5213 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 94 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 104 °C |
|---|
| core clock | min: 13 MHz - max: 1901 MHz |
|---|
| max power | 235 W |
|---|