FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461754
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 20:57:59 |
| SCORE | 8421 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 3842-3797 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (294 W) |
|---|