FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1461760
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Aug 10, 2025 @ 20:58:47 |
| SCORE | 12751 |
|---|
| FPS | 212 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 10DE-205A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1538 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (279 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|